O nas

Cisan O nas
O nas

Cisan

Firma Cisan powstała w 1999r w Sanoku. Od początku działalności firma zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem klientów w płyty meblowe (surowe i laminowane), blaty robocze oraz akcesoria i komponenty do produkcji mebli.

Na naszych stanach magazynowych znajdą Państwo płyty i akcesoria meblowe wielu marek. Mamy do dyspozycji małe i duże samochody dostawcze, co pozwala na na transport towarów do klientów.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy: piły panelowe oraz okleiniarki firm scm oraz centrum obróbcze cnc, dzięki czemu zapewniamy wysoka jakość oferowanych usług. Wykonujemy cięcie, nawiercanie płyt ( na zawiasy, mimośrody, konfirmaty i inne typy połączeń) oraz okleinowanie płyt klejem poliuretanowym i w technologii advantEdge agregat zerowej fugi, gdzie nie widać spoiny meblowej. W celu ułatwienia Państwu zamówień cięcia i oklejania wprowadziliśmy udogodnienia w postaci możliwości zamówień przez stronę internetową e-rozrys.

Bazując na doświadczeniu i umiejętnościach naszej kadry pracowniczej świadczymy usługi prostoliniowego rozkroju płyt oraz prostoliniowego okleinowania krawędzi płyt meblowych i blatów obrzeżami PCV lub ABS. Pracujemy na nowoczesnych i profesjonalnych obrabiarkach firmy SCM, dzięki czemu jakość usług oferowanych przez naszą firmę jest na najwyższym poziomie.
 
Jesteśmy nowoczesną, ciągle rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w produkcji frontów meblowych na wymiar. W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości fronty akrylowe, laminowane oraz MDF, które stwarzają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz. Doskonale sprawdzą się w meblach kuchennych, pokojowych, łazienkowych, biurowych i wielu innych pomieszczeniach użytku codziennego. Dostosowując się do trendów panujących na rynku, dysponujemy szeroką gamą dekorów o nowoczesnym wyglądzie, ciekawym wzornictwie i wysokiej jakości. Nasze produkty powstają dzięki zastosowaniu najwyższej klasy materiałów i nowoczesnych technologii, dlatego do produkcji używamy wyłącznie artykułów renomowanych producentów polskich jak i zagranicznych. Każdy wytworzony przez nas produkt cechuje doskonała jakość, duża trwałość i łatwość utrzymania. Dzięki naszej różnorodnej ofercie, każde wnętrze może prezentować się niepowtarzalnie i nowocześnie, a zarazem funkcjonalnie i ergonomicznie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pokrewnych branżach, mamy świadomość oczekiwań Klientów i staramy się im sprostać, tym samym do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce.
Naszym sztandarowym produktem są fronty akrylowe , które ze względu na swoje właściwości i zastosowanie znajdują uznanie wśród dużego grona Klientów. Fronty akrylowe tworzone są podczas łączenia powłoki trwałego akrylu i płyty meblowej. Krawędzie frontu pokrywane są obrzeżem przy zastosowaniu najnowszej technologii advantEdge, co zapewnia najwyższą jakość wykonania. Dzięki swojej budowie i właściwościach fronty akrylowe są bardzo dobrą alternatywą dla frontów lakierowanych. Oprócz korzystnej ceny i dużej wytrzymałości na uszkodzenia, tego typu fronty umożliwiają wykonanie mebli o wysokiej estetyce. Decydując się na fronty akrylowe zyskujemy wygląd i wysoką jakość produktu a zarazem komfort korzystania i łatwość utrzymania.