Cięcie i oklejanie

Cisan Cięcie i oklejanie
Cięcie i oklejanie

Płyt meblowych

Za pomocą naszych pił panelowych marki SCM cięcie płyt na formatki odbywa się bardzo szybko i precyzyjnie. 

Za pomocą okleiniarek tej samej firmy płyty są oklejane klejem poliuretanowym oraz w przypadku frontów meblowych- w technologii advantEdge (przy 260 stopniach obrzeże pod laser wtapiane jest w płytę).

  • Cięcie płyt meblowych na wymiar

    Oferujemy Państwu usługę formatowania płyt I blatów na wymiar. Robimy to na profesjonalnym sprzęcie - piłach panelowych SCM sterowanych numerycznie - z dokładnością 1 do mm.
  • Oklejanie płyt meblowych

    Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, świadczymy usługi kompleksowego oklejania krawędzi meblowych obrzeżem ABS i PCV. Robimy to również na maszynach sterowanych numerycznie marki SCM z użyciem kleju poliuretanowego.
  • Oklejanie płyt technologią advantEdge

    Innowacyjna technologia advantEdge, którą stosujemy w naszej firmie, pozwala na przeprowadzenie procesu oklejania formatek bez konieczności użycia kleju. Efektem tego procesu są trwałe, funkcjonalne połączenia pozbawione fugi klejowej, cechujące się większą odpornością na oddziaływanie wilgoci oraz temperatury. Miejsce łączenia jest niewidoczne, nie ulega zabrudzeniu i zachowuje walory estetyczne. Daje to naszym wyrobom nieskazitelny wygląd.